ABank Bonus Card

 

ABank’tan Mutluluğunuz İçin Yeni Bir Hizmet: ABank Bonus 

 

Seveni, kullananı, bedavası en bol kredi kartı programı Bonus, şimdi tüm avantaj ve sürprizleriyle ABank’ta.

 

ABank Bonus ile Türkiye'de ve yurt dışında VISA/MasterCard amblemi bulunan milyonlarca işyerinde dilediğinizce alışveriş yapabilir, harcadıkça bonus kazanır, kazandığınız bonuslarınızla bedava alışveriş yapabilirsiniz.

 

Bonus kazandıkça, daha çok kazandıracak ABank Bonus Plus ve ABank Bonus Premium Card’a terfi edersiniz.

 

Bonus üye iş yerleri ve program ortaklarında taksitle alışveriş yapabilirsiniz. Taksitli alışverişlerinizde ödeme kolaylığı yaşarken bonus kazanmaya devam edersiniz.

 

Nakit sıkıntınız olduğu her an ABank Bonus yanınızda! İhtiyacınız olduğunda Yurt içinde tüm banka ATM'lerinden nakit avans çekebilirsiniz.

 

ABank Bonus Card aynı zamanda bir banka kartıdır. İsterseniz vadesiz hesaplarınızı kartınıza bağlatarak, ABank ATM'lerinden   ABank Bonus Card'ınıza bağlı vadesiz hesaplara da ulaşabilirsiniz.

 

Birden fazla asıl karta sahip olabilir, sevdiklerinize dilediğiniz kadar ek kart çıkartabilirsiniz.

 

Kart borcunuzu ABank ATM'leri, ABank Şubeleri, ABank İnternet Bankacılığı'ndan öğrenebilirsiniz.

 

Kart borcu ödemelerinizi ABank ATM'leri, ABank Şubeleri, ABank İnternet Bankacılığı, PTT Online Şubeleri ve Halkbank Şubeleri'nden yapabilirsiniz. Üstelik PTT Online Şubeleri ve Halkbank Şubeleri'nden yapacağınız ödemeler için ücret ödemezsiniz.

 

 

ABank Bonus Card'ınızın şifresini almak artık çok kolay

ABank Bonus Card'ınızın şifresini SMS ile almak için, sistemde kayıtlı olan cep telefonu numaranızdan, KKSIFRE yazıp boşluk bırakın, kartınızın son 4 rakamını ve kartınızın arka yüzünde bulunan güvenlik numarasını aralarında boşluk bırakarak yazın, 4055'e gönderin.

 

Örnek: KKSIFRE 1234 123

Kart şifrenizi belirledikten sonra ATM'de ilk, POS'lardan yapacağınız ikinci alışverişinizden itibaren yeni şifrenizi kullanmaya başlayabilirsiniz


 

 

Siz de ABank Bonus Card sahibi olmak istiyorsanız, en yakın ABank Şubesine uğrayın.

 

ABank Bonus Card dünyasını daha yakından tanımak için tıklayınız.