İNTERNET ŞUBESİ
MENÜ

ABank’ta Ticari ve KOBİ Bankacılığı Esra Kıvrak’a Emanet

ABank’ta Ticari ve KOBİ Bankacılığı Esra Kıvrak’a Emanet

ABank’ta, Ticari ve KOBİ Bankacılığından Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevine Esra Kıvrak atandı. Sektörde önemli bir tecrübeye sahip olan Kıvrak, Aralık ayı itibarıyla ABank ailesine katıldı.

Son dönemde üst düzey yönetimine önemli isimleri katan ABank tarafından yapılan açıklamada, Ticari ve KOBİ Bankacılığından Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevine Esra Kıvrak’ın atandığı belirtildi.

ABank Genel Müdürü Kaan Gür, yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Ülkemiz ekonomisinin büyümesinde ticari faaliyetler büyük bir önem taşıyor. ABank olarak bu bilinçle müşterilerimizin ticari faaliyetlerini destekleyecek hizmetlerimizi sunmak için var gücümüzle çalışıyoruz. Bu doğrultuda, yeni Genel Müdür Yardımcımız Sayın Esra Kıvrak’ın, derin bilgi birikimi ve deneyiminin, bankamızın gelecek hedeflerine ulaşmasında önemli katkılar sağlayacağına inanıyor, ABank ailesindeki yeni görevinde kendisine başarılar diliyorum.”

Esra Kıvrak ise ABank’ın çeyrek asrı geride bırakmış köklü bir kurum olduğunu belirtirken, “ABank olarak müşterisini anlayan ve katma değer yaratan bir anlayış sergileyerek, sektörde fark yaratacağımıza inancım tam. ABank ailesi ile birlikte başarılı bir geleceğe doğru emin adımlarla yürüyeceğiz.” dedi.

Esra Kıvrak Kimdir?

Boğaziçi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi mezunu olan Esra Kıvrak, 1989 yılında adım attığı bankacılık sektöründe çeşitli bankalarda pazarlama ve satış alanlarında üst düzey yöneticilik görevleri üstlenmiştir.  2002 - 2011 yılları arasında Garanti Bankası’nda Kurumsal Bankacılık Şube ve Bölge Müdürü görevlerini takiben, 2011 - 2017 yılları arasında KOBİ Bankacılığı Pazarlama Koordinatörü olarak görev almıştır.

Ürün veya hizmet arayabilirsiniz. Kapat