İNTERNET ŞUBESİ
MENÜ

Yeni Nesil Şube Açılışı

Yeni Nesil Şube Açılışı

ABank’ın, yeni nesil mimari konseptte inşa edilen Kozyatağı Şubesi’nin açılış kokteylinde, ana hissedar The Commercial Bank (Q.S.C.) ve Anadolu Grubu’nun üst düzey yöneticileri ile bankanın önemli iş ortakları bir araya geldi.

ABank, Odaklı Bankacılık vizyonunun en önemli bileşenlerinden birisi olan yeni nesil şubeuygulamalarının son örneğini, İstanbul Kozyatağı Şubesi’nde hayata geçirdi.

Kurumsal, ticari ve bireysel müşterilere son derece modern bir ortamda, profesyonel ve bire bir hizmet deneyimini yaşatmak için kurgulanan yeni nesil şube konsepti; lounge konforundaki dinlenme alanları, özel görüşme odaları, teknolojik altyapısı ve iç mimari özellikleriyle alışılageldik banka şubesi algısından tamamen ayrışıyor.

Bankanın yeni Operasyon ve Teknoloji Merkezi’ne de ev sahipliği yapacak olan AND Plaza’nın giriş katında faaliyete geçen yeni nesil şubenin açılış kokteyli; Anadolu Grubu ve ABank Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Özilhan, bankanın ana hissedarı The Commercial Bank (Q.S.C.)’ın Yönetim Kurulu üyesi ve ABank Yönetim Kurulu Başkan Vekili Omar Alfardan, The Commercial Bank (Q.S.C.) CEO’su Joseph Abrahams ve ABank CEO’su Müge Öner’in de bulunduğu, üst yönetim ekibinin yanı sıra bankanın önemli iş ortaklarının geniş katılımıyla gerçekleştirildi..

ABank CEO’su Müge Öner, etkinlik sonrasında yaptığı açıklamada, Odaklı Bankacılık vizyonunun bir yansıması olan yeni nesil şube konseptinin, müşterilerin beklentisi ve bankanın hedefleri doğrultusunda tüm şubelere uygulanmaya devam edeceğini belirtti.

Ürün veya hizmet arayabilirsiniz. Kapat